DERBY DLA KROŚNIAN! 21 listopada 2022

Derby zawsze wzbudzają dodatkowe emocje.
Derby to zawsze nieprzewidywalny wynik.
W piatkowy wieczór w siatkarsch derbach drugoligowych rozgrywek siatkarzy zwyciężyli krośnianie. Niespodzianki nie było, bo to właśnie gospodarze byli faworytami i faworyt nie zawiódł.
Pierwszy set do 15, w drugim siatkarze z Jasła stawili większy opór - wygrana gospodarzy do 22, trzeci i ostatni  set to gra na przewagi, ale  i tym razem lepsi okazali się gospodarze - wygrana naszej drużyny do 24 zakończyła pojedynek. W całym spotkaniu 3:0 (25:15, 25:22, 26:24) i 3 kolejne punkty w ligowych zmaganiach tegorocznego sezonu zostały dopisane na konto naszego zespołu.
Gratulacje dla wszystkich siatkarzy. Tylko lider z Jaworzna pokonał do tej pory Karpaty. Krośnianie zajmują w tabeli drugą lokatę.

Za tydzień wyjazd do Sędziszowa. To trudny teren i niewygodny przeciwnik. Drużyna Extransu zajmuje w tabeli 5. lokatę ze stratą 7 punktów do Karpat. Na pewno nie odpuści i stawi naszej drużynie wysokie wymagania. My liczymy na kolejne punkty w trwającym sezonie.