Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

  


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

  

Sponsorzy wspierający

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


    

Pierwszoligowe Karpatki w sezonie 2023-2024 cz.1 ZOSTAJĄ Z NAMI 20 czerwca 2023

W pierwszej części naszej prezentacji zawodniczek, które będą reprezentować barwy naszych pierwszoligowych Karpatek w zbliżającym się sezonie 2023-2024 przedstawimy zawodniczki pozostające w Krośnie na kolejny sezon.

ROZGRYWAJĄCE

AMELAI BOGDANOWICZ                    KAROLINA LEGIEŃ

Na kolejny sezon w Krośnie pozozstają obie rozgrywające - Amelia Bogdanowicz i Karolina Legień. Dla Amelii Bogdanowicz będzie to już 4 sezon w naszych barwach. Jak słuchy głoszą Amelia będzie pełnić funkcję kapitana drużyny, którą to już pełniła po kontuzji Izy Wisz w ubiegłym sezonie.
Karolina Legień - dobry duch drużyny - zagra w Krośnie 3 sezon. Nasze rozgrywające mają już duże doswiadczenie boiskowe i wierzymy, że poprowadzą grę na wysokim poziomie myląc przeciwniczki swoimi rozwiązaniami w rozegraniu kolejnych akcji w każdym meczu.

 


 

LIBERO

IZABELA DĄBROWSKA                WIKTORIA WOSIEWICZ

Na pozycji libero również nie będzie zmian. Zagrają Izabela Dąbrowska oraz Wiktoria Wosiewicz. Iza byłą jedną z najlepszych libero ubiegłego sezonu. Świetnie broniła  trudne piłki rozpoczynaąc udane kontry zespołu.
Dla Wiktorii - wychowanki Karpat - był to pierwszy sezon na pierwszoligowych parkietach i na pewno pozwolił jej na podniesienie swoich umiejętności i zdobycie ligowego doświadczenia, które zaprocentuje w kiolejnym sezonie.


 

PRZYJMUJĄCE

  JULIA SZCZELOKOWA                       ALEKSANDRA HOCHOŁOWSKA

Na pozycji przyjmującej pozostająw drużynie Julia Szczelokowa i Aleksandra Hochołowska. Julia już w ubiegłym sezonie pokazała dobrą grę i wielką ambicję. Niejednokrotnie zdobywała punkty wykonując trudną zagrywkę. Dobrze broniła i sprytnie atakowała. Brak centymetrów nadrabiała swoimi umiejętnościami technicznymi. Po pierwszym sezonie w polskij lidze i zdobytm doświdczeniua na pewno będzie mocnym punktem zespołu. 
Ola także zdobywała w ubiegłym sezonie ligowe doświadczenie. Jako zmienniczka potrafiła zaskoczyć przeciwniczki mocną zagrywką i atakiem. Zrobiła sportowy postęp i w kolejnym sezoonie na pewno dalej będzie chciała podnosić swoje doświadczenie i boiskowe obycie w pierwszoligowych zmaganiach.


 

ŚRODKOWE

MAŁGORZATA KUCZYŃSKA

Na pozycji środkowej na trzeci swój sezon w Karpatkach pozostaje Małgorzata Kuczyńska. Małgosia rozpoczęła ubiegły sezon w podstwowej szóstce  a po wyleczeniu kontuzji i powrocie do gry Emilii Oktaby była wartościową zmienniczką na środku siatki. Liczymy, że w zbliżającym się szybko sezonie nadal będzie poprawiała swoją grę zdobywając punkty dla Karpatek zagrywką  oraz blokiem i atakiem ze środka siatki.

To siedem zawodniczek, które w sezonie 2023-2024 pozostają w naszym zespole. Wierzymy, że ich zgranie z poprzednich sezonów w Krośnie zaowocuje dobrą postawą na boisku a uzupełnione wartościowymi zawodniczkami, które dołączą do Karpatek pozwoli na sportowy sukces, dobrą grą i zadowolenie kibiców.

Już niedługo w drugiej części zapowiedzi nowego sezonu siatkarskiego zaprezentujemy nowe twarze w zespole Karpatek.

Sponsorzy