Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

  


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

  

Sponsorzy wspierający

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


    

Zmiany w krośnieńskich drużynach 16 czerwca 2023

Siatkarski sezon 2022-2023 definitywnie dobiegł końca. Dla krośnieńskiej siatkówki spełnił pokładane oczekiwania. Pierwszoligowa drużyna siatkarek pomimo kontuzji czołowych zawodniczek po rundzie zasadniczej sezonu zagrała w fazie play off gdzie została pokonana przez zwycięzcę rozgrywek drużynę ITA TOOLS Stal Mielec, która w przyszłym sezonie zagra w Orlen Lidze. Nasze dziewczyny obroniły także tytuł mistrzowski w Akademickich Mistrzostwach Polski a Wiktoria Makarewicz została MVP tych rozgrywek.

Równie udanie prezentowali się w rozgrywkach nasi siatkarze meldując się w pierwszej czwórce drugoligowych zmagań  w grupie IV. Również oni zaprezentowali się bardzo dobrze w  popularnych AMP-ach zdobywając I miejsce w kategorii wyższych szkół zawodowych.

Gratulujemy udanych rozgrywek wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy reprezentowali barwy krośnieńskich drużyn.

Już niedługo rozpoczną się przygotowania do kolejnego sezonu 2023-2024. W naszych drużynach tak jak i winnych nastąpią zmiany kadrowe. Wkrótce przedstawimy nowe zawodniczki i zawodników, którzy będą bronić krośnieńskich drużyn w nadchodzącym sezonie. Na pewno zagrają o jak najlepszy wynik i sukces sportowy dla drużyny i siebie.

Dzisiaj żegnamy sześć siatkarek i sześciu siatkarzy reprezentujących nasze barwy, którzy po grze w krośnieńskich barwach opuszczają Krosno.

W pierwszoligowej drużynie Karpatek w przyszłym sezonie nie zagrają Natalia Sławińska i Weronika Makarewicz. Obie przechodzą do wyższej klasy rozgrywkowej i zagrają na parkietach Orlen Ligi odpowiednio w drużynach UNI Opole i Pałacu Bydgoszcz. To kolejne zawodniczki, które po grze w Krośnie będą reprezentować barwy drużyn walczących o mistrzostwo kraju. Z drużyny odchodzą także Izabela Wisz (kontiuzja), Marcelina Gliniecka, Maja Grodzka i Emilia Oktaba.

Z drużyną męską żegnają się: Damian Sąpór, Kamil Warzocha, Maciej Zając, Jan Zubik, Piotr Szostek i Piotr Siudak

Dziękujemy odchodzącym za ich grę w naszych barwach. Życzymy dalszych sukcesów na siatkarskich boiskach, gry bez kontuzji i do zobaczenia po drugiej stronie siatki.

Wkrótce przedstawimy nowe twarze w naszych barwach. Zaczniemy od siatkarek. Dziś tylko powiemy, że grą Karpatek już czwarty sezon pokieruje rozgrywająca Amelia Bogdanowicz, a w naszej drużynie pojawią się dwie reprezentantk ikraju w kategorii wiekowej U-21. Będzie też powrót do Krosna.

 

Sponsorzy