Sponsorem strony internetowej jest:

Sponsorzy

   SPONSOR TYTULARNY

 

  


   SPONSORZY GŁÓWNI

   

       

    

 

     

Sponsorzy wspierający

   

 

 

 

 

dwór kombornia

 

  

 

 

 

 


   Partnerzy Programu

        Tie Break

      

         

 


    

Lider z Jaworzna za mocny dla Karpat 24 stycznia 2023

W sobotę w krośnieńskiej hali rozegrany został pierwszy mecz w 2023 roku. Drugoligowy zespół Karpat zmierzył się z liderem grupy IV drużyną MCKiS Jaworzno. Siatkarze z Jaworzna okazali się za trudnym rywalem dla naszej drużyny i wywieźli komplet trzech punktów wygrywając 3:1 (25:13, 25:21, 22:25, 25:14). Tylko w trzecim secie nasi siatkarze potrafili pokonać faworyta grupy i urwali rywalowi jedną partię w mwczu. We wcześniejszych spotkaniach rozegranych w tym roku nasz zespół zgarnął komplet sześciu punktów wygrywając pewnie dwa wyjazdowe mecze w Rzeszowie i w Jastrzębiu Zdroju po 3:1.
Po 15. rozegranych kolejkach Karpaty zajmują czwartą lokatę w ligowej tabeliz dorobkiem 32 punktów i tracą do lidera 7 punktów. W kolejnym spotkaniu nasi siatkarze zagrają na trudnym terenie w Andrychowie (3 pozycja w tabeli, 34 punkty). Będzie to ważne spotkanie mające duży wpływ na końcowy układ w czołówce grupy IV tegorocznego sezonu.

Nie miały okazji zaprezentować się jeszcze w tym roku w Krośnie nasze pierwszoligowe siatkarki. Swoje domowe spotkania ze stycznia rozegrały one wcześniej awansem. Jednak rundę rewanżową Karpatki rozpoczęły bardzo udanie od wyjazdowego zwycięstwa nad drużyną Solnej Wieliczka 3:2.
W najbliższy weekend krośnianki udają się do Białegostoku na mecz z drużyną BAS-u. Najbliższe rywalki zajmują w tabeli 6 lokatę z dwoma punktami przewagi nad naszym zespołem. Naszą drużynę zobaczymy w Krośnie w piątek 3 lutego a rywalem Karpatek będzie zespół PMKS-u Nike Węgrów.

Od początku tego roku nasze zespoły występują pod zmienioną nazwą Karpaty Krosno Glass - PANS Krosno. Związane to jest ze zmianą nazwy sponsora tytularnego. Karpacka Państwowa Uczelniw w Krośnie zmieniła nazwę na Państwowa Akademia Nauk Stosowanych (PANS) w Krośnie.

 

Sponsorzy